Nazywam się Marcysia , ale każdy na mnie mówi "Marycha". Mieszkam w stolicy Polski. Mam 18 lat. Mam młodszą siostrę Rebeke.Ma 15 lat. Moimi najlepszymi przyjaciółkami są Patrycja i Natalia. Traktuje te dwie małpy jak siostry.
Moji rodzice mają dobrze płatną prace. Nigdy nam niczego nie brakowało. Bardzo ich kocham.
Moim zainteresowaniem jest muzyka. Tak jak i siostry. Jednak jedno nas różni. A mianowicie to , że Rebeka nie trawi One Direction. Ja bardzo ich kocham.
____________________________________________________________________________________________________________________
To na razie wprowadzenie. Myślę ,że pierwsza część wam się spodoba .
Brak komentarzy :
Prześlij komentarz